پروژه‌های پارکینگ مکانیزه اپتیم پارک

پروژه‌های پارکینگ مکانیزه اپتیم پارک

پارکینگ مکانیزه باغ ملی مشهد - شرکت اپتیم پارک

پارکینگ مکانیزه باغ ملی مشهد

پارکینگ مکانیزه باغ ملی مشهد در سال ۱۳۹۹ به بهره برداری رسید. این پارکینگ مکانیزه از سه ماژول پارکینگ روتاری با ظرفیت ۱۶ پارکینگ در هر ماژول تشکیل شده است که در مجموع امکان پارک ۴۸ خودرو را فراهم آورده است.

اطلاعات بیشتر ...
پارکینگ مکانیزه روتاری (Rotary) خیام - تصویر شماره 1

پارکینگ مکانیزه خیام

پارکینگ مکانیزه خیام از یک ماژول پارکینگ روتاری با ظرفیت 12 جای پارک تشکیل شده است که در خیابان خیام و در مجاورت شرکت آب منطقه ای استان خراسان رضوی استقرار یافته است.

اطلاعات بیشتر ...
پارکینگ مکانیزه روتاری (Rotary) پیام - تصویر شماره 1

پارکینگ مکانیزه پیام

پارکینگ مکانیزه پیام از دو ماژول پارکینگ روتاری با ظرفیت 12 پارکینگ در هر ماژول تشکیل شده است و در مجموع امکان پارک 24 خودرو را فراهم می‌آورد و تا پایان سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر ...
پارکینگ مکانیزه آسانسوری امام رضا

پارکینگ مکانیزه امام رضا (ع)

پارکینگ مکانیزه امام رضا که یکی از پروژه های بزرگ شهر مشهد در حوزه احداث پارکینگ های مکانیزه است، از نوع پارکینگ مکانیزه پالت لس (Pallet-less) است که از 4 ماژول پارکینگ (دو ماژول با ظرفیت 30 جای پارک و دو ماژول با ظرفیت 40 جای پارک) تشکیل شده است.

اطلاعات بیشتر ...
پارکینگ مکانیزه پالت‌لس (Pallet-less) امامت تصویر شماره 6

پارکینگ مکانیزه امامت

پروژه پارکینگ مکانیزه امامت که احداث آن براساس قرارداد منعقده بین شهرداری مشهد مقدس و مجموعه اپتیم پارک در سال 1399 آغاز گردید، از نوع پارکینگ مکانیزه پالت لس تلفیقی (Combined Pallet-less) با ظرفیت 40 فضای پارک مکانیزه خودرو می باشد.

اطلاعات بیشتر ...
پارکینگ مکانیزه روتاری - توچال - تصویر شماره 1

پارکینگ مکانیزه توچال

پارکینگ مکانیزه توچال، یکی از پروژه های شاخص مجموعه اپتیم پارک در طراحی، ساخت و نصب نسل جدید پارکینگ مکانیزه روتاری (Rotary) در ایران است که فرآیند ساخت و نصب آن در سال ۱۳۹۹ انجام پذیرفت.

اطلاعات بیشتر ...