اخبار و مقالات

برآورد قیمت پارکینگ مکانیزه
مقالات

9 عامل موثر در قیمت پارکینگ مکانیزه

همکاران ما در واحد مشاوره و فروش اپتیم پارک، همواره با یک سوال کلی از سوی مشتریان علاقه‌مند به بکارگیری این پارکینگ‌ها مواجه هستند؛ اینکه «قیمت پارکینگ مکانیزه چقدر است؟» یا اینکه «قیمت ساخت و نصب پارکینگ مکانیزه چقدر است؟»

پارکینگ مکانیزه اپتیم پارک
مقالات

پارکینگ مکانیزه، کلید حل معضل جای پارک در کلانشهرها

استفاده بسیار بهینه از فضا، سرعت و امنیت بالا، امکان جابجایی و مواردی از این دست، همگی سبب گردیده است که پارکینگ مکانیزه، به عنوان مناسب‌ترین راهکار جهت پاسخگویی به تقاضای جای پارک در کلانشهرها مطرح گردد.

احداث پارکینگ های جدید در شهر تهران
اخبار

آخرین وضعیت ساخت پارکینگ در شهر تهران | مکانیابی 30 زمین برای احداث پارکینگهای جدید

معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل شهرداری تهران گفت: اکنون حدود ۱۵۰۰ یونیت پارکینگ و یا پارکینگ هوشمند در ۱۲۳ محل داریم که بنا است برخی از آنها را اضافه و برخی دیگر را با همکاری بخش خصوصی اورهال کنیم.

مشکل تامین پارکینگ در معابر شهری
مقالات

ضوابط تامین پارکینگ

جهت حل معضل جای پارک در شهرها، رعایت ضوابط تامین پارکینگ توسط سازندگان ساختمانها الزامی است و سازندگان متناسب با شرایط ملک خود، ملزم به تامین تعداد مناسب پارکینک گردیده‌اند. در این مقاله، به بررسی ضوابط طراحی و تامین پارکینگ بر اساس مبحث 4 مقررات ملی ساختمان و طرح تفصیلی شهر تهران می‌پردازیم.

نهضت پارکینگ سازی در تهران
اخبار

آغاز نهضت پارکینگ سازی در تهران با اختصاص 1000 میلیارد تومان بودجه

جهت حل مشکل پارکینگ در شهر تهران، شهرداری تهران نهضت پارکینگ‌سازی را آغاز کرده است و هزار میلیارد تومان برای سال 1401 پیش‌بینی درآمد عوارض پارکینگ انجام گرفته که از این عوارض برای ساخت پارکینگ استفاده خواهد شد

پارکینگ مکانیزه روتاری - باغ ملی مشهد - تصویر شماره 1
اخبار

نتایج طرح آمارگیری از پارکینگ های عمومی در سال 1399

در سال ١٣٩٨ تعداد ١٧٨٢ پارکینگ‌ عمومی در کل کشور به فعالیت اشتغال داشته‌اند. ارزش ستانده‌های سال ١٣٩٨ پارکینگ‌های عمومی، حدود ٣۵٩٧ میلیارد ‌ریال می‌باشد. از این رقم، ٩٨,۴ درصد «حق پارکینگ‌داری» و ١.۶ درصد مربوط به سایر ستانده‌ها بوده ‌است.