محصولات اپتیم پارک

شرکت تکاپو صنعت نامی (اپتیم پارک) به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در زمینه طراحی، توسعه و ساخت پارکینگ های مکانیزه در ایران، طیف گسترده ای از محصولات را با هدف پاسخگویی به نیازهای اقشار مختلف طراحی و تولید نموده است. 

تنوع در طراحی، کیفیت بالای ساخت و انعطاف پذیری فوق العاده پارکینگ های مکانیزه تولید شده در مجموعه اپتیم پارک از حیث ظرفیت و شرایط نصب و بهره‌برداری، سبب استقبال مناسب مشتریان از تولیدات این مجموعه گردیده است. 

پارکینگ مکانیزه روتاری اپتیم پارک

پارکینگ مکانیزه روتاری

نسل جدید پارکینگ مکانیزه روتاری اپتیم پارک می‌تواند از ۸ تا ۳۰ عدد جای پارک را فقط در ۳۲ متر مربع فراهم کند. به واسطه‌ی تکنولوژی اپتیم پارک، این مکانیزم در سه وضعیت روی سطح زمین، توامان رو و زیر سطح زمین و کاملا زیر سطح زمین قابل اجراست.

پارکینگ مکانیزه پالت لس اپتیم پارک

پارکینگ مکانیزه پالت لس

پارکینگ پالت لس اپتیم پارک با تلفیقی از تکنولوژی پارکینگ‌های آسانسوری نسل قدیم و سیستم پارکینگ شکل گرفته تا فضا و سرعت بیشتری نسبت به نسل گذشته‌ی خود داشته باشد. این نوع پارکینگ نیز همانند سیستم روتاری در سه وضعیت: روی سطح زمین، توامان رو و زیر سطح زمین، کاملا زیر سطح زمین قـابل اجـراست. همانگونه که از نام این محصول پیداست، پارکینگ مکانیزه پالت لس، برای دریافت خودرو و پارک آن نیاز به پالت ندارد و به واسطه شاتل، این فرآیند کامل می شود. پارکینگ مکانیزه پالت لس، از نظر زمان دریافت و تحویل خودرو، استهلاک، امنیت و استفاده‌ی بهینه از فضا، تفاوت چشمگیری با مدل آسانسوری (برجی) دارد.

پارکینگ مکانیزه پالت لس کامباین

پارکینگ مکانیزه پالت لس کامباین

پارکینگ مکانیزه پالت لس کامباین، نسل جدیدی از پارکینگ های مکانیزه می‌باشد که نوآوری های متعددی در طراحی و ساخت آن به کار گرفته شده است. پارکینگ‌ مکانیزه پالت لس کامباین، تلفیقی از پارکینگ مکانیزه آسانسوری (‌برجی) و پارکینگ مکانیزه پازلی است. این مکانیزم، در کابردهای مختلفی قابل استفاده است و با به کارگیری آن، راندمان استفاده از زمین تا ۸۵ درصد افزایش می یاید.

پارکینگ مکانیزه پازلی

پارکینگ مکانیزه پازلی

این نوع مکانیزم در سه وضعیت و قابلیت نصب روی سطح زمین، زیر زمین و توامان رو و زیر سطح زمین را دارد. این پارکینگ انعطاف پذیری بالایی از لحاظ طبقات و تعداد ردیف‌های عمودی و افقی همزمان را دارا می‌باشد.

پارکینگ مکانیزه ستونی (مسکونی)

پارکینگ مکانیزه ستونی (مسکونی)

پارکینگ مکانیزه ستونی به دو صورت طراحی می‌شود: ۱- پارکینگ مکانیزه مسکونی غیر مزاحم که بصورت ۲تایی و۳تایی در حیاط یا پارکینگ‌های منازل مسکونی قابل اجراست. ۲- پارکینگ مکانیزه مسکونی مزاحم که بصورت ۲تایی،۳تایی و ۴تایی قابل اجراست.