محصولات اپتیم پارک

شرکت تکاپو صنعت نامی (اپتیم پارک) به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در زمینه طراحی، توسعه و ساخت پارکینگ های مکانیزه در ایران، طیف گسترده ای از محصولات را با هدف پاسخگویی به نیازهای اقشار مختلف طراحی و تولید نموده است. 

تنوع در طراحی، کیفیت بالای ساخت و انعطاف پذیری فوق العاده پارکینگ های مکانیزه تولید شده در مجموعه اپتیم پارک از حیث ظرفیت و شرایط نصب و بهره‌برداری، سبب استقبال مناسب مشتریان از تولیدات این مجموعه گردیده است. 

پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس تلفیقی

پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس تلفیقی

پارکینگ مکانیزه پالت لس کامباین، نسل جدیدی از پارکینگ های مکانیزه می‌باشد که نوآوری های متعددی در طراحی و ساخت آن به کار گرفته شده است. این مکانیزم، در کابردهای مختلفی قابل استفاده است و با به کارگیری آن، راندمان استفاده از زمین تا ۸۵ درصد افزایش می یابد.

پارکینگ مکانیزه پالت لس اپتیم پارک

پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس

پارکینگ پالت لس اپتیم پارک با تلفیقی از تکنولوژی پارکینگ‌های آسانسوری نسل قدیم و سیستم پارکینگ شکل گرفته تا فضا و سرعت بیشتری نسبت به نسل گذشته‌ی خود داشته باشد. این نوع پارکینگ نیز همانند سیستم روتاری در سه وضعیت: روی سطح زمین، توامان رو و زیر سطح زمین، کاملا زیر سطح زمین قـابل اجـراست. همانگونه که از نام این محصول پیداست، پارکینگ مکانیزه پالت لس، برای دریافت خودرو و پارک آن نیاز به پالت ندارد و به واسطه شاتل، این فرآیند کامل می شود. پارکینگ مکانیزه پالت لس، از نظر زمان دریافت و تحویل خودرو، استهلاک، امنیت و استفاده‌ی بهینه از فضا، تفاوت چشمگیری با مدل آسانسوری (برجی) دارد.

پارکینگ مکانیزه آسانسوری کشویی

پارکینگ مکانیزه آسانسوری کشویی

پارکینگ مکانیزه آسانسوری کشویی، نسلی نوین و توسعه یافته از پارکینگ مکانیزه پازلی است که در هر ماژول، گنجایش تا 75 خودرو را دارد. این مکانیزم، امکان استفاده بهینه از فضا را در عین دسترسی آسان فراهم می‌نماید و بهره‌وری مناسبی دارد.

پارکینگ مکانیزه روتاری (Rotary)

پارکینگ مکانیزه روتاری (دورانی یا چرخ و فلکی)

نسل جدید پارکینگ مکانیزه روتاری اپتیم پارک می‌تواند از ۸ تا ۳۰ عدد جای پارک را فقط در ۳۲ متر مربع فراهم کند. به واسطه‌ی تکنولوژی اپتیم پارک، این مکانیزم در سه وضعیت روی سطح زمین، توامان رو و زیر سطح زمین و کاملا زیر سطح زمین قابل اجراست.

پارکینگ مکانیزه پازلی

پارکینگ مکانیزه پازلی

این نوع مکانیزم در سه وضعیت و قابلیت نصب روی سطح زمین، زیر زمین و توامان رو و زیر سطح زمین را دارد. این پارکینگ انعطاف پذیری بالایی از لحاظ طبقات و تعداد ردیف‌های عمودی و افقی همزمان را دارا می‌باشد.

پارکینگ مکانیزه مسکونی (ستونی)

پارکینگ مکانیزه مسکونی (ستونی)

پارکینگ مکانیزه مسکونی به دو صورت طراحی می‌شود: ۱- پارکینگ مکانیزه مسکونی غیر مزاحم که بصورت ۲تایی و۳تایی در حیاط یا پارکینگ‌های منازل مسکونی قابل اجراست. ۲- پارکینگ مکانیزه مسکونی مزاحم که بصورت ۲تایی،۳تایی و ۴تایی قابل اجراست.

سیستم پیشرفته چرخش خودرو

سیستم پیشرفته چرخش خودرو (Turn-Table)

صفحه گردان (Turn-Table) اپتیم پارک، در هنگام تحویل، خودرو را 90 یا 180 درجه میچرخاند تا در هنگام خروج از پارکینگ، دغدغه دنده عقب نداشته باشید. تعبیه صفحه گردان در داخل سازه پارکینگ باعث می شود پارکینگ، فضای سطحی کمتری اشغال نماید.