پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس

پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس اپتیم پارک که برخی آن را با نام پارکینگ برجی نیز می‌شناسند، یکی از انواع پارکینگ طبقاتی مکانیزه است که با تلفیقی از تکنولوژی پارکینگ‌ آسانسوری نسل قدیم و سیستم پارکینگ رباتیک شکل گرفته است تا فضا و سرعت بیشتری نسبت به نسل گذشته‌ی خود داشته باشد. این نوع پارکینگ نیز همانند سیستم پارکینگ مکانیزه روتاری در سه وضعیت: روی سطح زمین، توامان رو و زیر سطح زمین، کاملا زیر سطح زمین قابل اجراست و مکانیزم عملکرد این پارکینگ تا حدودی مشابه پارکینگ مکانیزه برجی است.

پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس اپتیم پارک، به دلیل قابلیت پیاده‌سازی سیستم ترکیبی و امکان طراحی پارکینگ چندکاناله، بهره‌وری زمین را به شدت افزایش می‌دهد و با اجرای این سیستم در قالب ماژولهای موازی و چندگانه، تعداد جای پارک در دسترس به طور چشمگیری افزایش می‌یابد.

طراحی و اجرای پارکینگ آسانسوری اپتیم پارک بر مبنای استاندارد طراحی پارکینگ صورت می‌پذیرد و کلیه اصول و الزامات ایمنی پارکینگ های مکانیزه در طراحی و نصب آن مورد توجه قرار می‌گیرد.

با نصب پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس اپتیم پارک، تامین پارکینگ مورد نیاز در نقاط پرتردد نظیر مراکز تجاری، سالنهای همایش، مراکز تفریحی و فروشگاههای بزرگ به آسانی صورت خواهد پذیرفت. 

ابعاد پارکینگ مکانیزه آسانسوری اپتیم پارک متناسب با ظرفیت طراحی و چیدمان پیشنهادی متغیر خواهد بود؛ اما به صورت کلی این نوع از پارکینگ در حداقل فضایی با ابعاد 2.5 متر در 18 متر و یا 7.5 متر در 6.5 متر قابل اجرا می‌باشد. این نوع از پارکینگ، قابلیت طراحی متناسب با ارتفاع خودرو (سدان یا شاسی بلند) را دارد و ارتفاع طبقات آن، متناسب با نیاز مشتری، قابل انتخاب و طراحی است. 

از دیگر ویژگیهای این پارکینگ، قابلیت نصب انواع سیستم های ایمنی (نظیر سنسورهای شناسایی خودرو و فرد، سیستم اطفاء حریق و سیستم توقف اضطراری) و سیستم ‌های کنترل تردد (اثر انگشت، کارت اختصاصی و …) بر روی آن است. نکته قابل توجه در مورد پارکینگ آسانسوری این است که با توجه به فضای جانبی گسترده آن، در صورت احداث پارکینگ بر روی سطح زمین، امکان نصب نما و طراحی فضای تبلیغاتی در نمای جانبی پارکینگ وجود دارد.

مدت زمان تحویل خودرو در این نوع از پارکینگ، با تعداد طبقات پارکینگ و نحوه اجرای آن (روی سطحی، زیر سطحی یا توامان) و نیز چیدمان خودروها (مزاحم یا غیرمزاحم) ارتباط مستقیم دارد؛ اما در مجموع، این زمان بسیار کوتاه بوده و با تغییر پارامترهای فنی و عملکردی سیستم، قابل تغییر است.

قیمت پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس، تابعی از ظرفیت و طراحی پیشنهادی است که بخشی از آن، هزینه ساخت پارکینگ مکانیزه و بخشی از آن هزینه احداث پارکینگ مکانیزه خواهد بود. 

جهت مشاوره و دریافت قیمت می‌توانید با واحد فروش اپتیم پارک تماس بگیرید.

مشخصات پارکینگ مکانیزه پالت لس اپتیم پارک

حداقل ابعاد هر ماژول18 متر در 2.5 متر
7.5 متر در 6 متر
ظرفیت هر ماژول6 الی 60 خودرو
قابلیت پوشش نمادارد
اعلام و اطفاء حریقدارد
صفحه گردان (Turn Table) داخل سیستمدارد
وضعیت نصبقابلیت نصب در زیر و روی سطح زمین و به صورت توامان
نصب و راه اندازیقابلیت جابجایی پارکینگ از محل نصب شده به مکانی دیگر در کوتاهترین زمان
روش های وروددستی، اتوماتیک، کارت اختصاصی، اثر انگشت، اپلیکیشن، بارکدخوان
مکان نصب و کاربردحیاط منازل مسکونی، مکانهای تفریحی و عمومی، مراکز اصلی شهر، بانکها و بیمارستانها، حاشیه معابر، پروژه های اداری - تجاری و ...

تفاوت پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس و پارکینگ آسانسوری

همانگونه که از نام این محصول پیداست، پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس، برای دریافت خودرو و پارک آن نیاز به پالت ندارد و به واسطه شاتل، این فرآیند کامل می شود. پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس، از نظر زمان دریافت و تحویل خودرو، استهلاک، امنیت و استفاده‌ی بهینه از فضا، تفاوت چشمگیری با مدل آسانسوری (برجی) دارد.