پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس تلفیقی

پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس تلفیقی، نسل جدیدی از پارکینگ های مکانیزه می‌باشد که نوآوری های متعددی در طراحی و ساخت آن به کار گرفته شده است. این مکانیزم، در کابردهای مختلفی قابل استفاده است و با به کارگیری آن، راندمان استفاده از زمین تا 85 درصد افزایش می یابد.

پارکینگ آسانسوری تلفیقی اپتیم پارک منطبق بر استاندارد طراحی پارکینگ طراحی و اجرا می‌گردد و اصول و الزامات ایمنی نظیر ضوابط ملاک عمل ایمنی (آتش نشانی) پارکینگ های مکانیزه در طراحی و نصب آن مورد توجه قرار می‌گیرد.

پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس تلفیقی اپتیم پارک یکی از کاراترین انواع پارکینگ طبقاتی فلزی است که تامین پارکینگ مورد نیاز در مراکز تجاری، سالنهای همایش، مراکز تفریحی و فروشگاههای بزرگ را تسهیل می‌نماید؛ همچنین با افزایش تعداد جای پارک، در نتیجه صرفه جویی در مقیاس (economy of scale) قیمت تمام شده هر جای پارک و به تبع آن هزینه کلی احداث پارکینگ کاهش خواهد یافت.

ابعاد پارکینگ مکانیزه آسانسوری تلفیقی اپتیم پارک متناسب با ظرفیت طراحی و چیدمان پیشنهادی متغیر خواهد بود؛ اما به صورت کلی این نوع از پارکینگ در حداقل فضایی با ابعاد 7.5 متر در 6.5 متر قابل اجرا می‌باشد و  قابلیت طراحی متناسب با ارتفاع خودرو (سدان یا شاسی بلند) را دارد. 

از دیگر ویژگیهای این پارکینگ، قابلیت نصب انواع سیستم های ایمنی (نظیر سنسورهای شناسایی خودرو و فرد، سیستم اطفاء حریق و سیستم توقف اضطراری) و سیستم ‌های کنترل تردد (اثر انگشت، کارت اختصاصی و …) بر روی آن است. یکی دیگر از نکات مثبت پارکینگ آسانسوری تلفیقی این است که در صورت احداث پارکینگ بر روی سطح زمین، امکان نصب نما و طراحی فضای تبلیغاتی در نمای جانبی پارکینگ وجود دارد.

ویژگی مهم دیگر سیستم پارکینگ مکانیزه آسانسوری تلفیقی، امکان بکارگیری سیستم پیشرفته چرخش خودرو (صفحه گردان یا Turn-Table) در داخل مکانیزم پارکینگ است که ورود و خروج خودروها به پارکینگ را تسهیل می‌نماید.

مدت زمان تحویل خودرو در این نوع از پارکینگ، با تعداد طبقات پارکینگ و نحوه اجرای آن (روی سطحی، زیر سطحی یا توامان) ارتباط مستقیم دارد؛ اما در مجموع، این زمان بسیار کوتاه بوده و با تغییر پارامترهای فنی و عملکردی سیستم، قابل تغییر است.

قیمت پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس تلفیقی، تابعی از ظرفیت و طراحی پیشنهادی است که بخشی از آن، هزینه ساخت پارکینگ مکانیزه و بخشی از آن هزینه احداث پارکینگ مکانیزه خواهد بود. 

 شایان ذکر است که با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی در مجموعه اپتیم پارک، محصولات این مجموعه به مدت سه سال تحت پوشش گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت خواهد بود.

جهت مشاوره و دریافت قیمت می‌توانید با واحد فروش اپتیم پارک تماس بگیرید.

مشخصات پارکینگ مکانیزه آسانسوری پالت لس تلفیقی اپتیم پارک

حداقل ابعاد هر ماژول7.5 متر در 6 متر
ظرفیت هر ماژول20 الی 60 خودرو
قابلیت پوشش نمادارد
اعلام و اطفاء حریقدارد
صفحه گردان (Turn Table) داخل سیستمدارد
وضعیت نصبقابلیت نصب در زیر و روی سطح زمین و به صورت توامان
نصب و راه اندازیقابلیت جابجایی پارکینگ از محل نصب شده به مکانی دیگر در کوتاهترین زمان
روش های وروددستی، اتوماتیک، کارت اختصاصی، اثر انگشت، اپلیکیشن، بارکدخوان
مکان نصب و کاربردحیاط منازل مسکونی، مکانهای تفریحی و عمومی، مراکز اصلی شهر، بانکها و بیمارستانها، حاشیه معابر، پروژه های اداری - تجاری و ...